Napozás márciusban?

Figyelt kérdés

Világos a bőröm, de szeretnék ezen a nyáron végre jó csoki lenni, ami nagyon ritkán történik meg. Mondták már nekem többen is, hogy ha barna akarok lenni akkor már most el kell kezdenem napozni. Ha ilyen időben kimegyek napozni akkor mennyire fog a nap?? Mennyi idő múlva lesz jó színem, kell ilyenkor fényvédő krém?

Azok írjanak akik tudnak jótanácsokat adni!! Köszi:)



2012. márc. 16. 13:56
 1/5 anonim válasza:
szerintem még nincs annyira jó idő, hogy már most napozni mehess, de amint kezdődik a napozásra alkalmas idő, fényvédőkrémmel, ne túl sok ideig napozz, és folyamatosan lendülj bele, egyre több időre.
2012. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha nehezen meg a 'becsokisodás', akkor gondolom, elég világos a bőröd, így ezzel a napsütéssel, ami most van, elég kemény meló lenne. Sajnos nálam is ez van, nehezen barnulok, és én kifejezetten utálok napozni, pedig a barna színnek nagyon örülnék... Vannak szerencsésebbek, a barátom például 6-7 órát dolgozott kinn tegnap, érte rendesen a nap, és mikor este megláttam... Elfutott a pulykaméreg :D Olyan színe lett, amiért én nyáron 2 hónapot küzdök a napon... És egész nap PULCSIBAN!!! volt...
2012. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És igen, írtad is, hogy világos... bocsi, ma nem megy az értő olvasás:)
2012. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fokozatosan növeld az időt, és nem kell fényvédőkrém

( igazából nem is ajánlják, mert a bőröd alakítja ki a káros sugarak elleni védekezést).

2012. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én már tavasszal elkezdem a szolit és júniustól napozok keményen:)
2012. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!