Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mennyire szoktátok váltogat...

Ti mennyire szoktátok váltogatni az arckrémeteket?

Figyelt kérdés

Valaki azt javasolja 2-3 havonta nem árt variálni de én sajnos megszívtam.Eltértem a megszokott termékcsaládtól és kipróbáltam két fajtát(nem egyszerre) és allergiás lettem tőlük. Nálam csak az aloe vera és uborka tartalmú jött be eddig esetleg babakrém.Minden ami ettől eltért az kicsapott.Olyanokra lettem allergiás ami állítólag hipoallergén pl:Stella olíva,anaconda,Nívea

Kissé szégyellem magam mert elköltöttem egy csomó pénzt.

Ha nem jön be nektek arckrém akkor mire hasznosítjátok?


2012. márc. 19. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha bejött valami, akkor inkább ne kísérletezgess szerintem. Nekem ilyen allegiás reakcióim nem szoktak lenni, de néha szeretek spórolni ezen, hátha bejön valami olcsóbb krém is, olyankor szokott zsírosodni a T-vonalam(utálom ezt a kifejezést:D) az alapvetően baromi száraz bőrömön...

A rossz kérmeket ajándékozd el a családtagjaidnak vagy barátaidnak, tedd fel teszveszre vagy vaterára.

2012. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy használd a lábadra, legrosszabb esetben sarokpuhításra.


Amúgy én is mindig mást veszek, ha elfogy az ami van, mert még nem találtam meg a tökéleteset.

2012. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!