Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha szoliba járok néha...

Hogyha szoliba járok néha fontos, hogy szolis krémet használjak vagy anélkül nem barnulhatok elég jól?

Figyelt kérdés
szoktam szedni biovannet abban vannak vitaminoka is b komplex is, ezek a szolárium krémek hatásosak amúgy?

2012. ápr. 1. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sose használtam krémet, és mégis 2-3 alkalom után már látható volt az eredmény. Persze lehet, hogy ez bőrtípus függő is.
2012. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem muszáj használnod, anélkül is látszani fog, de a krémmel még gyorsabb meg elvileg tartósabb, de ezeket nem tudom mert én sem hazsnáltam még.
2012. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anélkül is barnulni fogsz, a szolikrém rásegít, esetleg majd ha jön a rövidnadrágos szezon próbáld ki meg barnább leszel tőle, de legyen edzett már a bőröd mert hanem akkor megpirulsz, bár úgyis bebarnul ha nem égsz meg csúnyán!
2012. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtem szolizást emlékszem amikor először próbáltam és jártam rendszeresen akkor még nem is használtam krémet és lebarnultam, néha néha szoktam krémet használni csak azért érdekel szükséges-e rendszeresen krémet használni, mert én azt hallottam krém meg óv meg nem szárítja ki bőröd ,de azt is hallottam, hogy rendszeresen krémet használni nem jó, mert beleég bőrbe
2012. ápr. 1. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!