Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát javasoltok...

Milyen borotvát javasoltok férfinak, ami jó? Vizes borotválkozásban gondolkodtam. Ne bántsa a bőrt, és sokáig lehessen használni a borotvát+éles is legyen sokáig.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Gillette 5 pengés.
2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy pontos linket kérhetnék,mire gondoltál?
2012. ápr. 22. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 pengés Gillette van (mach 3), a jelenlegi penge már 2 éve van benne. Ez már extrém hosszú használat, de még bírja, még levág mindent. Fél-egy évig biztosan jó egy penge.
2012. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik gillette jó, ami minimum 3 pengés. Sokáig bírják, megérik az árukat.
2013. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Gilette Power Fusion rezgős borotva. Páromnak vettem már 2 éve, mikor "divatba jött", és azóta is imádja. Most van már úgy, hogy nem vág tökéletesen, de két évig így is bírta simán heti 1 borotválkozás mellett. 1x kellett benne elemet cserélni ez idő alatt. :)

2013. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Gilette 3 pengés van, minimum fél évig bírja nálam egy penge, akkor már érezni, hogy nem vág jól, de az új pengével ismét szalad. Szerintem extra hosszú élettartamú, mert ha megnézel egy eldobható borotvát egy hét alatt ki lehet csinálni.
2013. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!