Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan műtét aminek a...

Létezik olyan műtét aminek a segítségével barnább lesz a bőröm?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér bőrű vagyok, és szeretném ezt megváltoztatni, mivel napon csak leégek nem barnulok. Tehát, hogy amíg élek barna legyen a bőröm. Van valami ilyesfajta eljárás? Olyasmi kéne amit Jackson csinált, csak fordítva.

2012. ápr. 5. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
egyél karotint, répa, étcsoki, sütőtök, karotintabi, narancs, ilyen narancsszínű dolgokat...vagy turmixold össze, én barnább lettem tőle pedig én is ugyanez a bőrtipus vagyok mint te.
2012. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én hallottam olyanról, hogy injekcióval nyomnak be valamit a bőrbe, és attól barnul.

de az biztos, hogy Magyarországon illegális.


[link]

2012. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát vannak még olyan barnítós krémek amik jók abból a szempontból hogy nem annyira káros mint a szoli, viszont ha nem egyenletesen kened el akkor nagyon csúnya. (meg azokból is a legtöbb vagy a gagyik -nem tudom- inkább sárgít mint barnít....) nem értek ezekhez. :(
2012. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felesleges műtéten gondolkozni, sokkal több veszélye van... Meg amúgy rengeteg lehetőség meg készítmény van már amivel elérhető a barna(barnább) bőr... pl ilyen testfújás kozmetikusnál, barnítókrém, szolárium (szolikrémmel), meg van az az újabb fajta ergoline szoli, állítólag nagyon jó
2012. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!