Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kimosható hajfesték, színező...

Kimosható hajfesték, színező hajhab, hajszínező? Hol árulnak ilyeneket, és melyik mennyi idő után kopik ki?

Figyelt kérdés

Hajszínező-nem arra a színes hajlakkra gondolok, ami 1 hajmosás után kimegy, hanem valami színezőre, ami kicsit tovább megmarad, de nem tartós.


Rendesen befogná a hajamat, ha középszőke vagyok? (világosszőkét, és sötétbarnát szeretnék kipróbálni) Utána normálisan kikopna a hajamból?


Én csak a Palette Insant Color-t ismerem (az a tasakos), az elvileg 6-8 hajmosás után kijön a hajból. Ez mennyire igaz? És azt mondják hosszú hajra 2 tasak kell (derék alá [kb 3 cmvel] érő hajam van). Erről mi a véleményeték?


Ezen kívül valami mást ismertek? Tapasztalatok?


Bocsi a sok kérdésért, de fontos. Ha valamiben tudtok segíteni írjatok. Köszönöm! :)



2012. ápr. 7. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pár napja vettem. Lehet venni a 100ft-os boltban és a fodrászkellékesben vagy ahol ilyen hajfestékek vannak.

Én még nem festettem be vele, de barátnőm használt hajszínezőt (neki és szőkés haja van csak ő piros melírt csináltatott) neki 6-8 mosás után is látható volt.

[link]

2012. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!