Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befogná a szőke...

Szerintetek befogná a szőke hajfesték?

Figyelt kérdés
Barna volt a hajam és most voltam fodrásznál mert ki szeretném szőkíteni és szőke melírokat rakott bele de ahol barnára volt festve ott vöröses lett. Szerintetek ha rákennék egy szőke festéket befogná végre? Elég sűrűn van benne a melír.
2012. ápr. 7. 09:14
 1/2 anonim válasza:
mivel a voros sotetebb mint a szoke, es a festek CSAK sotetiteni tud vilagositani nem.....ezert a valasz erre sajnos nem.
2012. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem de probald meg a shauma silver shampont ez osz hajuaknak van lehuzza a sargas szint es szokeknek is ajanlott ha platinas szint akarsz, de a vorosest is elfedi, nekem anno bejott mig el nem ertem a kovant arnyalatot.
2012. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!