Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kerül ma egy hajfestés/v...

Miért kerül ma egy hajfestés/vágás 8-10 ezer forintba?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy sok fodrászat kong az ürességtől, mégis kész vagyonokat elkérnek egy-egy munkáért.


Vajon egy középkategóriás hajfesték, ami egy hosszabb hajra is 2000 Ft körül van beszerzési áron, hogy jön ki másfél óráért 8-10 ezer forintos számla?



2012. ápr. 17. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van olyan hajfestés, amikor más anyag (akár más árnyalat) kell a hajtőre és a hajhosszra. Ehhez több féle doboz festéket kellene megvenni a drogériában, ráadásul az oxidálószer sem mindig megfelelő a haj igényeihez. Na ilyenkor jobb a fodrász. :)
2014. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de azért válaszolok.

Jobb szalonokban jó minőségű termékeket használnak.

Nekem csak az anyagi díj minimum 3500Ft. És most elég keveset mondtam. Ha a 5-6 ezer forintos cuccaimat kenem a vendég fejére és a fodrász képzésem több, mint fél millióba került, akkor igen ezért már lehet, hogy többet fogok elkérni. Ha nincs pénzed, akkor menj olcsóbb szalonokba, könnyen lehet olyat is találni. Egyébként ezen kívül havi 150 000Ft kb. a rezsi, szék, KATA. És már havi ennyi mínuszból indulsz.

2014. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!