Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet újra szép az arcom...

Lehet újra szép az arcom smink nélkül?

Figyelt kérdés
több mint 1 éve sminkelem magam de most jön a nyár és szeretnék barnulni de smink nélkül az arcom nem olyan szép és kicsit piros is és nem igazán szeretek ugy mutatkozni.. szeretnék felhagyni a sminkeléssel egy időre és a kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne ismét szép az arcbőröm?
2012. máj. 3. 17:48
 1/4 anonim válasza:
Sminkelése előtt szép volt az arcbőröd? Szerintem amúgy keress a neten olyan kozmetikumokat, házi praktikákat (pakolások, stb.), amelyek segítenek ebben.
2012. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sminkelés elött szebb volt mint most, de azért kezdtem el sminkelni mert frufrum volt és ott nem barnult le a homlokom mert nem napoztam és hogy egyszinre hozzam az arcom és a homlokom színét elkezdtem alapozót használni
2012. máj. 3. 18:13
 3/4 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Egyszer elfogyott az alapozóm és nem volt pénzem újat venni. Így hát úgy voltam vele, hogy nem leszek olyan borzasztó ha nem kenem ki magam néhány napig. Kb egy múlva észrevettem, hogy az arcom sokkal élettel telibb és szebb volt mint máskor. Szóval egyszerűen csak hanyagold el az alapozást és menj ki a friss levegőre, napoztasd az arcod és csinálj egy kis méregtelenítő napot a bőrödnek. Csinálj egy kis sóból és mézből arcradírt és néha arckrém helyett használj olíva olajat. Masszírozd este az alapos arcmosás előtt az arcodba egy keveset majd a felesleget töröld le egy zsebkendővel. Meglátod ezek után az arcod újjáéled és szebb lesz mint mikor alapoztad :)
2012. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh:) nagyon szépen köszönöm mindenképpen kipróbálom :D
2012. máj. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!