Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok kicsi fekete pötty van a...

Sok kicsi fekete pötty van a lábamon, én azt hiszem hogy szőrtüsző, vagy hát nemtudom. Nemtudnám valahogy eltűntetni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

miteszerek, vagy benőtt szőrszál aminek csak a teteje látszik...nekem is volt ilyen és minden eltömődött fekete kis pólusba 1-1 hosszú benőtt szőrszál volt:S már nincs a lábamon mert kb az összeset kikapartam/ kinyomtam de meg is bántam mert tele lett folttal a lábam.. úgyhogy nem tanácsolom hogy nyomkodd.. de kezelheted olyannak mint amit az arcra használnak miteszerek, pattanások ellen.. ha nem akarsz erre külön költeni azt is csinálhatod, hogy nagyon meleg vízzel jól lemosod a lábad(az is jó ha meleg vizes törölközőt raksz rá) így kitágulnak a pólusok, és ki tudod tisztítani.. jól átdörzsölöd valamivel.. pl vannak ezek a fürdőszivacsok teszel rá szappant/tusfürdőt és körkörösen átdörzsölöd vele a lábad.. aztán hideg vízzel lemosod.. így a hideg víz hatására összehúzódnak a kitisztult pólusok.. megismétled heti 1-2 alkalommal es el fognak tűnni.. (ez persze csak a fekete pöttyökre megoldás.. ha lenne benne szőrszál, próbáld meg csipesszel kihúzni..)



(ha nem akarsz vele bajlódni menj el kozmetikushoz..)

2012. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon sokat segítettél! :)
2012. máj. 24. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!