Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ha megmosom 2 nap múlva már borzalmas. Mit használjak, vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baba sampon, zsíros hajra.
2009. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kanàl ecet, kancso vizbe, ezzel ôblisd utoljàra! Nyugi, elillan az ecet szag :)
2009. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én minden nap mosom,állítólag már nem is egészségtelen ez mivel már olyan kímélő samponokat gyártanak,azért azt tudni kell,hogy azokat is illik hígítani mert tl tömörek,de fodrász mondta a tv-ben.

Amúgy én utálom így is úgy is ha nem friss a hajam...


Mamám am sörrel mossa zsírosodás ellen

2009. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A citromos baba sampon szerintem is nagyon jó, én is azt használom gyorsan zsírosodó hajamra, és így elég hetente 2x mosni. Az illata is nagyon jó sztm.
2009. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hintőpor! Este a hajadra, reggel kirázni ami bennemaradt! Nagyon jo, sokkal kevésbé lesz zsíros a hatás:)
2009. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Használj csalán sampont!Nagyon jó a gyorsan zsírosodó hajra!
2009. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindennap mosom,nem csak a zsírosodás miatt de mániám h ha nem friss akkor utálom.de anno mindent kipróbáltam és nem használt semmi.
2009. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 e.kanál citromlé, fél liter vízben, miután megmostad ezzel öblítsd le,nincs kellemetlen szaga, illetve természetes szőkítő, barna hajnak is szép fényt ad:)
2009. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike! Kipróbálom mindet. Remélem vmelyik használni fog.
2009. jún. 26. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!