Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. Milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés
Mindennap, vagy esetleg két naponta meg kell mosnom. Már minden fajta sampont próbáltam, de semmitől sem változott. 17/L
2010. máj. 10. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen kénes sampont. Ajánlom hogy hétvégén most meg vele a hajad, vagy ha nem mész sehova 2-3 napig:D Én megmostam, aztán 1-2 napig tökre levoltam törve, hogy nem használ semmit, de aztán miután megmostam normális samponnal, birja 3-4 napig.:D
2010. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mosd olyan sűrűn!!! Mert így tuti jobban zsírosodik, hozzászokik a hajad az állandó mosáshoz! Először tarts 2-3 napos szüneteket aztán bírd ki 4 napig is! Főleg ha szünet van a suliba vagy hétvége vagy ilyesmi.
2010. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És olyan kénes sampont DM-ben lehet kapni?Vagy ha nem akkor hol ?
2010. máj. 10. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
egyet értek!nekem nem hazudok este megmostam és másnap délre zsíros volt...a kénes sajna nem vált be nekem :( meg ien samponcsodák sem.3-4hónap heti max2hajmosással annyit értem el h 2napi birja már!úgyhogy kitartás.jah és elseve tükörfény sampon ami zsíros hajra jó,nem tudom befolyásolta e de kb 2hete használom és jó (rózsaszín a doboza)
2010. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom melyik az. Azt hiszem már próbáltam régebben, na akkor holnap veszek is olyat. :) Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!