Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vágatja le valaki a...

Miért vágatja le valaki a hosszú haját, csak úgy?

Figyelt kérdés

Ismerek pár lányt, akinek mindig is évek óta hosszú hajuk volt. Olyan hát közepéig érő. És egyik alkalommal meglátom vállig, vagy tök rövid férfias hajjal, és meglepődtem.

Csak nem értem miért változtat magán ennyire valaki?

Mert mire megnő egy olyan haj olyan hosszra, az 2-3 év.



2012. máj. 15. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Amióta az eszemet tudom, mindig legalább hátközépig érő, vagy annál hosszabb hajam volt. Azután megszületett a fiam, és elhatároztam, hogy most úgyis itthon vagyok vele, kipróbálok valami rövid frizurát, mert addig úgysem nyugszok, amíg meg nem tapasztalom, hogy tetszik, vagy nem tetszik. És annyira bejött, hogy azóta is visszavágatom, amikor nő. Először mindenki elcsodálkozott rajta, de azóta sem telik el úgy hét, hogy valaki ne dicsérné meg, mennyivel jobban áll, mint a sima hosszú. Sosem frizuráztam, nem volt meg a kézügyességem hozzá, max. copfot kötöttem, az meg már nagyon unalmas volt. Most kicsit növeszteni akarom, maximum vállig érőre, de egyáltalán nem biztos, hogy hagyom is addig megnőni.

Egyáltalán nem érzem magam kevésbé nőiesnek a rövid haj miatt, sőt! A bókok pont az ellenkezőjét igazolják... sokkal változatosabban tudom viselni, attól függően, hogy hova fésülöm, hol választom el, stb...

EGyébként igaz lehet az, hogy a lelki traumák idején szüksége van egy nőnek arra, hogy valami látványosat változtasson magán, és ilyenkor egyből a hajunkhoz nyúlunk. Hát, van aki megbánja, de a szerencsésebbek, mint én is, megtalálják az igazán hozzájuk illő stílust.

2012. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy lehet, hogy nem is akarják visszanöveszteni? A rövid haj pedig nem feltétlenül férfias, az más kérdés, hogy neked nem tetszik.
2012. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval.a rövidhaj igen is nőies kihangsúlyozza az arcot ami szerintem a legfontosabb,ezt a pasik nem értik nem tudom mért.Én is levágattam mert untam fájt meleg vlt mindig a szemembe lógott és nem is ált jól.Most rövid imádom totál az én stílusom,kevesebb pasinak jövök be így de nem érdekel én nagyon jól érzem magam.Ezt am nem mindenki érti meg ahogy sztem te sem.
2012. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hime-Ai válasza:
Én azért vágattam le mert egy idő után elviselhetetlen és kezelhetetlen volt, plusz nagyon nehéz is egy idő után. Olyan érzés mintha folyton húznák a hajad :S
2014. jan. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!