Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most voltam kozmetikusnál...

Most voltam kozmetikusnál bőrtisztitáson, és ugye hegek maradtak a bőrömön. Tudtok ajánlani valami krémet, amitől hamarabb elmúlik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 17:56
 1/9 anonim válasza:
Neogranormon kenőcs vagy körömvirág krém, ezektől hamar el fog múlni:)
2009. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj napra!nekem ezt javasolta a kozmetikusom,és tényleg jó:)
2009. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most nem értem. Kozmetikusnál voltál bőrtisztításon, vagyis nagykezelésen? Tök mindegy és a kezelés után maradtak hegek az arcodon vagy a bőrödön. Akkor most mi van? nem értem bocsi Vagy már ott voltak a hegek?

Kérlek kicsit pontosíts.Amúgy ezek milyen hegek, pttanás következébek kialakult hegeg? mert az lehetetlen hogy egy bőrtisztíás után, amit ráadásul kozmetikus végez heg maradjon, ez szinte lehetetlem.

2009. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én körömvirággal szoktam kenni utána, az nagyon jó...amikor már majdnem behegedt esetleg egy kis kövirózsa krémet...de az nem fontos :D

A körömvirág igazi csodaszer :D

2009. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Hol lehet vásárolni körömvirégkrémet? Bármelyik dorgériában,vagy gyógyszertárban? :)


Hát gondolom ti is amikor elmentek kozmetikushoz arctisztitásra utána kicsit pöttyös marad az arcotok, nem? Vagy amikor otthon kinyomkodjátok magatoknak akkor is nem múlik el rögtön. na én minnél elöbb szeretném ezta sok pöttyöt eltüntetni. ez a körmövriág jól hangzik:)

2009. jún. 27. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:

én pénteken voltam.most borzalmas az arcom.:OOO

körömvirág-krémet drogériában is kapsz+patikákban.:)

2009. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)köszi

mindenkinek, vagy csak nekem fáj ennyire??:S

2009. jún. 27. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:

5.válaszoló vagyok


nekem is fájt most,eddig soha nem volt ilyen rossz:(

2009. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon fájt..:S
2009. jún. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!