Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon érzékeny a bőröm, Mit...

Nagyon érzékeny a bőröm, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon érzékeny a bőröm.Nagyon nehezen tudok szőrteleníteni.Először borotvával próbáltam a hónaljam szőrtelenítését,de már nagyon kezdett erősödni a szőr,ezért váltottam gyantára.Elmentem a kozmetikusomhoz,meleg gyantát használt,jól meg is csinálta,de a szőrtüszőim elkezdtek vérezni,és utána a pirosság is nehezen múlt el.Kipróbáltam az X-Epil szőrtelenítő krémjét is,de az meg nem vitte le a szőrt.Az epilátor is kipróbáltam,de nem bírtam a fájdalmat.Most újra borotválom.Tegnap borotváltam és másnapra tele lett a hónaljam kisebb-nagyobb pattanásokkal,amik nagyon fájnak,pedig használtam borotvahabot is.

Mit csinálhatnék?:/

14/L



2012. máj. 19. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A hónaj bőre nagyon érzékeny.Próbáld meg cukorpasztával majd kend be bőrnyugtató krémmel leginkább aloe verással.
2012. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kb.1 éve már próbáltam azt is.De már nem is emlékszem,hogy bevált-e.Majd megpróbálom még1x.

Köszönöm!:)

2012. máj. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!