Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna hajamba lila...

Világosbarna hajamba lila melírt szeretnék. Mien árnyalatok vannak? Meik márka alegjobb? Most padlizsán színűvel van befestve, de ez nem tetszik annyira, ennél élénkebbe, világosabbat szeretnék, ami feltünő.

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 14:01
 1/6 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj, ez sajnos nem a kérdésedhez tartozik. Én is lilára szeretném befestetni a hajamat. Milyen márkájú hajfestéket használtál? És nem voltak vele gondok? Pl. hogy felül világoslila, lefele sötétedik.
2009. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia4 Nekem fodrász csinálta, nem tudom a márkáját, de nincs vele semmi gond, nekem naon teccik, szép lett. Majd megkérdezem tőle a márkáját is.
2009. jún. 28. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

ez szép és melir festék(v is akármilyen léehet, de van mellé ecset és melir festékként reklámozzák )

a neve: palette XXL vaditó violett (krazy violett)

ez ellentétbe többi márka violettjével, tényleg lila:)

2009. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*előző vook,

vagyis az van ráé irva h melir festék, de természetes ugyanazt tartalmazza mint a sima, csak azért ezt irják rá mert van mellé melir ecset,..de én az egész hajamat festettem vele, szoval az mind1 h csak melirozni akarod v az egészet mind2re ugyanolyan jó

2009. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
AZ egész hajad lila lett?És mien? jól áll? szereted?
2009. júl. 17. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon örülök h rátaláltam erre a festékre...fekete hajam volt még kb 2éve akkor kezdtem átálni lilásra,(violett, pdlizsán)már lassan le is kopott a fekete meg lenőtt, de ezek a szinek olyan élettelenek voltak és megint fkete lettem:( aztán pár hónapja láttam emg ezt a festéket, na mondom 1próbát megér..ami le volt nőve a hajambol fekte(meg ahol régen szókitve volt)ott nagyon nagyon azép színe van..még senki nem mondta h ronda lenne sőőt!:)de már lassan az egész hajam olyan lesz, mert havonta vágatom h végre ne legyen benne fekete, meg azért már pár hónapja festem rá és már ott is lilás, de am. ha már teljesen olyan szine lesz nagyon jó lesz, bár igy sem panaszkodom..szutem nem csalódnál ebbe a festékebe!én csak ajánlani tudom
2009. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!