Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtoke valamit ami eltunteti...

Silver45 kérdése:

Tudtoke valamit ami eltunteti teljesen a pattanasokat es tiszta es sima lessza tole az arcom?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok nagyon sok pattansom van mondjuk kaptam rea ami eltunteti de a helyet nem tuntette el s ugyis jonnek ki ujjak seleg nagyok s barmi johet amit tudtok hogy teljesen sima es tiszta lenne tole az arcom. sminkhez kenocsot vagy olyant ertek ami nem latszik hogy felvan kenve nem akarom fiu letemre sminkelni magam. ja es a halyamra kene valami sampon vagy olyasmi ami egyenesiti a halyat nagyon hullamos ha megno s vasalni nem tuson mert kicsike ahoz ezert kene valami rea nagyon szeretem a sima halyat, az arcomra s a halyamra kelle vegulis valami

2012. máj. 22. 08:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem tudom ugy vettem eszre a zynerittel tobb lessz mert kenem vele s lesznek ugyis mondjuk az elejen sokat eltuntetett de ugyis van par nagy heg s pattanas is lessz jo nagyok de nem feheredik ki ateteje ha kenem vele s vissza megy , az avonbol par termek nevet tudnal mondani egyenes hajra?? nem vagyok nagy vaonos :D
2012. máj. 24. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!