Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » UV mentes barnulás?! Ez mit...

UV mentes barnulás?! Ez mit takar? Mennyibe kerül kb? Milyen hatása van? Egy alkalom vagy egy folyamat után lesz látszatja? Kopás mennyi idő után várható? Nem sárgás a bőr tőle?

Figyelt kérdés
Szolis lapon olvastam, hogy van olyan, hogy UV mentes barnulás, képzelem mi az, de ezekkel nem vagyok tisztában :) Köszönöm előre is a segítséget!

2012. máj. 22. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállsz és színrefújnak :D szó szerint. kiválasztod az árnyalatot, lefújnak és már ott is a barnaság. Nem emlékszem pontosan meddig marad fenn, de nekem 2-3 hét rémlik.
2012. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ára?:)
2012. máj. 22. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:

kb 3000 Ft egy alkalom

Ez a Tanity rendszer van a legtöbb helyen. Az első hszben rosszul írtam csak 1 hétig tart.

Többi infót itt találhatsz róla: [link]

2012. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!