Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vegyek higy szep fenyes...

Mit vegyek higy szep fenyes es egeszseges legyen a hajam?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajmosás előtt masszírozz a hajad hosszába meleg olívaolajat. Ettől nagyon sokáig hidratált lesz és nem szárad ki másnapra a vége, ha pedig a hajmosást almaecetes öblítéssel fejezed be (1 liter vízbe 1-2 evőkanál almaecet) akkor pedig ragyogni fog a hajad, ha megszárad.
2012. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én szoktam csinálni egy turmixot: Olivaolaj, méz, citromlé 1-1-1 rész mindenből(összesen nem lesz egy deci). Én a citromlevet szőkítés miatt használom, azt elhagyhatod, ha neked arra nincs szükséged. Kb. fél órát hagyom állni az edényben, aztán bekenem vele. Van úgy, hogy egész délután rajta hagyom, aztán jól ki kell mosni.
2012. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit "veszel", attól nem lesz szép egészséges hajad, hogy megveszel valamit.
2012. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!