Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 nap alatt 2 kilót fogyok,...

3 nap alatt 2 kilót fogyok, ez még egészséges, vagy vegyek vissza?

Figyelt kérdés
Normálisan eszek,talán picivel kevesebbet,mint azelőtt,de napi csoki is megmaradt.Viszont 4 után nem eszek,max.ha éhes vagyok akkor kevés olíva bogyót.Napi 2x Norbi-tornázok,és még saját tornát is csinálok.2 hét alatt 10 kiló mínusz ezzel a módszerrel.

2012. ápr. 14. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Fú hallod, ezt ne csináld... ilyet csináltam én is, és az eredménye egy anorexiás alkatú lány lett. Sokkal szebb ha lassabban mennek le a kilók, és hagysz időt az izmaidnak felépülni. Mert ha izom nem épül, akkor nem lesz mi szépen kitöltse a bőrödet.


Az ideális az lenne ha 1 hét alatt fél - 1 kg menne csak le. Mert ez így nem egészséges. Tény hogy hatásosan lefogysz, és mozogsz is(ami jó, de azt sem kéne túlzásba vinni), de 4 után is enned kéne, csak akkor már fehérjét. Mert az kell az izmok építéséhez. Így főleg az izomzatodból és a zsírodból is fogysz. És a többször kevesebb evés felgyorsítja az anyagcserédet tehát még gyorsabban fog fogyni.

2012. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Belőlem nehezen lehet anorexiás,nagyon meg kell szenvednem minden leadott kilóért. :( Szeretnék végre úgy tükörbe nézni,hogy jól érzem magam.
2012. ápr. 21. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!