Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéssel kapcsolatban...

Hajfestéssel kapcsolatban kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy az utóbbi időben nem szereti már a hajam a festést.. (hosszú történet) Szóval a lényeg az,hogy már hajlamos elkezdeni füstölni.

Az a kérdésem,hogy mégis mivel tudnám festegetni mégis (hennán kívül,mert az nem nagyon kéne),hogy ne legyen még igénytelenebb mint amilyen kezd lenni? :D Bármilyen módszer érdekelne.. csak maradjon hajam! :D

[link] ehhez hasonlít a hajam színe éppen, csak itt-ott foltos..egy kicsit.

Segítsen valaki nekem.. :D



2012. máj. 26. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A MATRIX hajfesték nagyon jó! de menj mindenféleképp fodrászhoz addig ameddig nem jön rendbe a hajad! 1féle festékkel ne engedd hogy fessék!1.)Kallos!
2012. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,rendes vagy!

Utánajárok,bár még nem láttam ilyen festéket..

Legutóbb épp Kallossal lett festve,amíg el nem kezdett füstölgetni.. mostmár tiltólistán lesz tényleg. Köszi

2012. máj. 26. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is szögezzük le,hogy roncsoltna hajad,nem kicsit.Így van?

Ne menj most sehová,csak a patikába,mégpedig ricinus olajért.

Még jobb ha van otthon oliva olajad,így a kettőt keverheted hajmosás előtt a fejbőrödbe és a roncsolt részekre masszírozva.

Végezd ezt 1-2 hónapig,addigis pihen a hajad,végre fellélegezhet egy kicsit.

Aztán,ha már nagyon nem bírod a színét,nézz körül a színezők között.

Végül,ha van egy jó fodrászod,akkor már mehetsz frissíteni a végeiből,utána jöhetne egy melír akár,nem feltétlenül szőke.

2012. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen..sajnos már eléggé gázul néz ki.

Sokat olvasgattam a ricinusolajról,lehet,hogy elnézek majd a patikába. (Bár talán nincs is sok értelme,vágni kéne belőle nagyon. De 2-3 hetet várok szerintem.)

Kipróbálom még ma szerintem,mivel olívaolajam van.

A festéstől meg félek még.. biztosan hagyom egy ideig. Teljesen szarráment már a hajam.. Köszi a válaszod!

2012. máj. 28. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kezdett füstölni a hajad festéskor?! Akkor fordulhat elő ilyen, ha a henna és az oxidációs hajfesték reakcióba lép - ezért nem is ajánlják csak három hónap szünettel a két esemény között az újrafestést.
2012. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én se értem!! :(

Megjegyzem, sose festettem hennával a hajam!

2012. máj. 31. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát ne is csodálkozz hogy fütölgött a hajad a kallostól az egy szemét!

De télleg az olivaolaj nagyon jó! Használj még hajpakolást vagy balzsamot!

2012. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Balzsamot használok.. meg az olívaolajat is :D

A Kallossal csak az utolsó két alkalommal volt probléma..nem tudom,miért.

Bááár sokfélével festegettem már a hajam,pedig még csak ősszel lesz egy éve,hogy elkezdtem... biztos nagyon örül neki szegény fejem. :D

2012. jún. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!