Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét bőr, vörös haj?

Sötét bőr, vörös haj?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta szeretnék vörös hajat, nagyon tetszik az az igazi, élénk vörös. De mindig csak világos bőrű lányokon látom, és én az átlagnál barnább vagyok, ezért félek, hogy nem állna jól. Ti mit gondoltok?

Meg arra is gondoltam, hogy valami világosabb barnára festem be a hajamat, aminek van egy kis vöröses árnyalata, de attól is félek, főleg, hogy szerintem nagyon elütne a sötétbarna/ majdnem teljesen fekete szemöldökömtől.



2012. máj. 31. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


neki is jól áll, szerintem jó.:)

2012. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmiképp. annak a csajnak is csak azért áll jól, mert jó a sminkese, meg létezik photoshop...
2012. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam :/ Akkor sajnos erről le kell mondanom... :S
2012. jún. 5. 06:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Kreol bőröm van és élénk vörös hajam. Nem rossz, sokan dicsérik.:)
2012. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
képet esetleg tudnál feltölteni róla? :) vagy hasonlót
2012. jún. 7. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziaa. Sztem Rihanának undorító a vörös haja..... tönkre vágta a gyönyörű hosszú barna haját. sztem egy egészséges világos barna, vagy sötétszőke tök jól állna:)


17/L

2012. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a sötétszőke biztos nem, ahhoz túl sötét a bőröm is meg a szemöldököm is... ráadásul gyorsan nő a hajam, és kb 1 hét után fekete lenne hajam töve

meg a szőke haj nem is vonz :)

2012. jún. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!