Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is "beteges"...

Szerintetek is "beteges" néhány ember?

Figyelt kérdés

Ugye most divatba jött a szolárium, meg a barna bőr.. stb.

2 osztálytársam azon versenyeznek ki a barnább...

Az egyik úgy leégett a szoliba, hogy felhólyagosodott a bőre és lehámlott, suliba se jött, otthon csak köntösbe tudott mászkálni!

A másikat kirúgták az iskolából, mert összeveszett az anyjával, aki ezért nem adott neki pénzt szolira...

A csaj ezért nem járt be suliba kb. egy hónapig azzal a dumával, hogy "nem fogok fehéren mászkálni" így ki is rúgták!

Nemrég voltam bulizni, ahol egy srác sírva fakadt,

mert egy csaj megbántotta azzal, hogy azt mondta neki

"túl fehér vagy" az a srác azóta mindennap jár szoliba

mert nem tudja elviselni, hogy fehér!

Unokatesóm, amúgyis barnás bőrű meg rá is szolizik elég durván! Már koromfekete... kb. ilyen fekete:

[link]


és erre áll a tükör előtt és panaszkodik, hogy "hófehér vagyok, úristen most mit csináljak?? Teljesen ki vagyok fakulva!!! :O mennem kell szoliba"


Egyik ismerősöm, aki szintén szolis azt mondta nem érdekli

ha bőrrákos lesz mindennap eljár szoliba, mert ha nem menne egy napot elvonási tünetei lennének... -.-

Ugyanez a csaj összesen 45 kiló sincs szerintem,

ilyesmi:

[link]

csak barnába.... és azt mondja, hogy ő dagadt!

Nem mer nyáron bikinit felvenni, mert kövérnek érzi magát közbe meg csont sovány!!! Ja és modell.

Nem lehet neki megmagyarázni, hogy csont sovány! :O


Ezek normális dolgok szerintetek??

Ismertek ti is ilyen embereket? Mit szóltok hozzájuk??



2012. jún. 1. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jesszus. tényleg beteges ez már... Személyesen ugyan nem ismerek ilyent, de láttam már. Lehet hogy ez is tényleg egy fajta függőség? Meg az érdekelne még hogy honnan alakult ki?
2012. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem normális, önértékelési zavarral küszködnek, mert nem tudják magukat elfogadni olyannak, mint amilyenek és nem látják reálisan a saját helyzetüket.
2012. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ugye?? És a legrosszabb, hogy másokat is lenéznek,

ha valaki nem szolárium barna és nem deszka! :S

2012. jún. 1. 22:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Úgy néznek ki, mint a cigányok, szerintem nagyon gáz, ráadásul pár év múlva olyan lesz a bőrük, mint egy 50 évesnek, a gebe csaj meg olyan lehet, mint valami éhező etióp árva, ha a szorongásai miatt még búvalba..szott feje is van, akkor tényleg egy kész csődtömeg, az ilyenektől visítva menekülnek a férfiak.
2012. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet a gettóban ez a menő kinézet, de gazdagéknál pont hogy a hófehér bőr a sikk, a csontkollekciókat meg sehol nem szeretik, szóval igencsak nagy tévedésben élnek.
2012. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

hát igen ez már elég beteges.. "nem érdekli a bőrrák" mostmég nem jön elő de majd pár év múlva elég ocsmányul fog kinézni a bőre majd akkor elgondolkoznak hogy kis tini fiatal korukba rinyáltak mert nem barnák, szerintem nyomj az orruk elé pár képet hogy milyen is a börrák hogy fog kinézni a bőrük x év múlva ha börrákosak lesznek...


az nem baj ha 1-2 alkalommal 5 percre elmegy valaki szoliba és utána napon barnul tovább..


meg gondolom napozni nem szoktak napon naptejjel bekenve, szoláriumba meg nem fog bőre D vitamint kapni...

2012. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

de napoznak is, amikor csak tudnak lényeg nekik a barnaság!

de általában inkább szolárium! áh mutogathatnám nekik, felesleges szerintem tudják ők is csak nem érdeklik!

Majd akkor fogja őket érdekelni, mikor majd ráncosak lesznek 20 évesen!!!

2012. jún. 1. 22:45
 8/18 A kérdező kommentje:
Az tényleg nem baj ha valaki néha eljár, de hogy mindennap... szerintem az már sok!!!
2012. jún. 1. 22:46
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

6os válaszoló vagyok


hát figyelj ha nem a baráti körödbe tartoznak akkor ne törödj velük szerintem ilyenekkel nem érdemes törödni


nekem is beszóltak már ilyen szolis p*csák hogy miért vagyok fehér.. (nem voltam fehér hanem napbarnított színem volt dehát ilyenek ők..)

2012. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem valaki beszólna, hogy miért vagyok fehér, hát megmondanám, azért baz..dmeg, mert fehér vagyok, mint te is, csak nem akarok négernek látszani. Ebben az a jó, hogy a négerek kiröhögik, a fehérek kiröhögik, közben jól hazavágja magát. Nekem meg volt egy cigány osztálytársam, aki szégyellte, hogy túl sötét, ő meg világos krémpúdert használt, hogy fehérebb legyen az arca, elég hülyén nézett ki szegény.
2012. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!