Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen különleges muffint...

Milyen különleges muffint ismertek, ami finom is? Mivel lehetne díszíteni, hogy gyönyörű szép legyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Van egy jo alapreceptem amit mindig variállok,amugy szoktam belöle csinálni csokis muffint(benne olvado milka)szoktam diosat,de almás fahéjasat is.A tetejére szerintem lehet cukormáz vagy csokimáz és mielött megszilárdul lehet most rászorni pl dr.oetker ehető gyöngyöket.Ha érdekel a dolog leirom a recetet.Ja és a tescoba meg sok helyen most van karácsonyi muffinpapir na az mér egy plussz amitől szebb.
2010. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
tanács, tapasztalatból. kínai muffinpapírt nehogy vegyetek, bármilyen szép karácsonyi mintás is.engedi a színét,és sütés után ronda!!
2010. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!