Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet javasoltok az...

Milyen krémet javasoltok az arcomon megjelenő világos foltok ellen? Maradhatnak foszlás után foltok a bőrön?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka hogy előjöttek? Holott szinte soha nem égek le.

Maradhatnak foszlás után foltok a bőrön?

Mennyi ideig áll fent ez az állapot?

Nagyon zavarnak, kénytelen vagyok alapozóval elfedni őket, de nyáron nem szívesen használom mivel félek h "beleégne" a bőrömbe.. persze nem tudom h ez lehetséges e egyáltalán...


2009. júl. 3. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz ő jobban tud neked tanácsot adni. Én az Ilcsi ermékeke ajánlom az minden tipusú bőrproblémára nyújt megoldást.

Javaslom olyan kozmetikus keress fel, aki Ilcsivel dolgozik.

www.ilcsi.com itt van olyan hogy referencia kozmetika, katt rá és azon belül megalálod a hozzád leközelebbi kozmetikust.

Múgy én is ilcsit használok. REMEK :)

De hogy mitől van fehér folt a bőrödön sajnos nem tudom.

Mióta van, már régen, nem lehet hogy festékhiány? mert akik abba szenvednek, fehér foltos a bőrfelületük.

2009. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megnézem a honlapot, köszi!!!

1 hónapja jöttek elő, voltam szoliban, utána másnap kifeküdtem a napra.. majd a karomon és az arcomon kisebb területeken elkezdett foszlani a bőröm.

Azokat lehúztam, majd a helye megmaradt és több árnyalattal világosabb azokon a részeken a bőröm. :S

Egyszerűen nem múlik el, és nem tudom hogy épp rá kellene napoznom vagy pont hogy inkább kerülnöm kéne a napot...

:(

2009. júl. 14. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!