Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tud természetes módon...

Hogyan tud természetes módon gyorsan nőni a haj?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon azt olvastam, hogy a ricinus olajtól gyorsabban nő a haj. Baráton nővére is azt használt és most gyönyörű szép hosszú haja van. Valóban a ricinus olajtól nőtt meg neki ilyen gyorsan? Kb. mennyibe kerülhet és hogyan kell használni? Köszönöm a segitséget. 17/L

2012. jún. 11. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Sokan esküsznek rá, egy próbát megér. Nem egészen 200 Ft egy kis üveggel a patikában, de nem mindenhol egyforma az ára. Csak kis mennyiséget adnak ki, mert amúgy hashajtó hatású. Kicsit fel kell melegíteni és a nedves hajba masszírozni, törölközővel betekerni és órákra rajta hagyni, aztán jól kimosni. Vannak videók is már a témában, próbálj meg rákeresni!
2012. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Hajmosás előtt kell feltenni és a fejbőrbe masszírozni! Ha csak a hajba masszírozod, attól nem fog nőni, hisz nem a hajhagymákat táplálod vele. Hajhosszra téve csak ápol, fejbőrre téve pedig növeszt. 1-2 evőkanál ricinusolajat keverj össze 1-2 evőkanál olíva vagy étolajjal és ezt melegítsd fel langyosra és úgy masszírozd be a fejbőrödbe, hajadba. Tegyél rá egy zuhanysapkát (vagy zacskót), arra rá egy törölközőt és minimum két órát hagyd bedunsztolva. Utána 2 samponozással kijön :)

Én 100 ml-t szoktam 335 Ft-ért venni.

2012. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bocs, én is a fejbőrre gondoltam.
2012. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt nem tudnátok meg mondani, hogy kb. mennyi idő alatt nől 10-20 centit? Hónapok, vagy hetek alatt. Nekem sajnos nagyon lassan nől a hajam és azért szeretném kipróbálni.
2012. jún. 11. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:

10-20 cm? Átlagosan 1 cm nő a haj egy hónapban. Ha használsz ricinusolajat akkor lehet, hogy 2-2,5 centit nő (ha szerencséd van). Elvileg (valahol azt olvastam) 2-3 hónap kell, hogy elkezdjed hatni.

Fél év- 1 év szerintem kell.

2012. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előttem már jól leírták, hogyan kell használni.

A haj átlagosan havi 1 cm-t nő, ricinusolaj használata mellett 1,5-2 cm-t.

2012. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget. :)
2012. jún. 12. 15:27
 8/11 anonim válasza:
Azt valaki itt nem tudja, hogy hol lehet természetes alapanyagú illóolajat venni?
2012. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bioboltban, gyógynövényboltban.

Ott leginkább csak tiszta illóolajokat értékesítenek.

Olvasd el az illóolajra ragasztott útmutatót. Én ma vettem és oda volt írva, hogy 100% tisztaságú. A tiszta olajok általában 500-600Ft-tól kezdődnek.

2012. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20cm kb. 1 év alatt fog megnőni. De igen hatásos ha még használsz/szedsz vitaminokat is.
2012. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!