Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajstílust javasoltok,...

Milyen hajstílust javasoltok, elálló fülre? (Férfi)

Figyelt kérdés

Mielőtt az első kommentelő megkérdezné, fiú vagyok és igen, amint az a kérdésből is kiderült, elálló füllel áldott meg a sors.Kiskoromban pár centis hajjal mászkáltam, de amikor elkezdtem tükörbe nézegetni magam, észrevettem, hogy elég "manós" vagyok, így elkezdtem növeszteni a hajam, hogy majd azzal eltakarjam.Így is lett, és immár 3-4 éve félhosszú hajjal (közhasználatban:emós v. imós)mászkálok, de már nagyon unom, hogy állandóan vasalgatnom kell, nyáron felfő az agyvizem és egyébként is rám fér már a váltás :)

Úgy döntöttem valami új hajstílust kellene kipróbálnom, de az elálló füleim miatt korlátozottak a lehetőségeim.Tulajdonképpen nem is nagyon elállóak, de mivel nagyok is így szembetűnőbb az elállás...


Száz szónak is egy a vége, RÖVID vagy RÖVIDEBB FÉRFI hajkoronák érdekelnének, amik egy kicsit elálló fülű 18 éves scrácnak is jól állnak.


Várom a válaszokat, remélem tudtok segíteni :)


18/F



2012. jún. 12. 18:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szegényke..:D mennyit parázol ezen:) egy jó fdrász tuti nyit olyat ami illene:) de amit linkeltél ez bejövős:D sztem a frufrut zselével,ugymond beletursz a hajadba:D L/15
2012. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

habbal göndörödhet kicsit

[link]

esetleg ez?

2012. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"Szegényke..:D mennyit parázol ezen:) egy jó fdrász tuti nyit olyat ami illene:) de amit linkeltél ez bejövős:D sztem a frufrut zselével,ugymond beletursz a hajadba:D L/15"


Nagyon jó fodrászom van, de mégiscsak jobb egy tervvel odaállni, mint ott lemagyarázni, hogy mi hogy is van és, hogy mi lenne a lényeg :D


Haver is annyit írt, mikor erről beszélgettünk : "De sok bajod van :P"


Köszönöm a kommentet, a zselétől viszont irtózom :P :D

De majd megoldom, ez legyen a legnagyobb gondom, hogy hogy állítom be a frufrum. :)

2012. jún. 12. 21:48
 14/25 A kérdező kommentje:

"habbal göndörödhet kicsit

[link]

esetleg ez?"


Igen, ezt a képet is néztem, tetszik is, csak a frufru nem, látszik egy kiló wax, meg kitudja mifene van rápancsolva, nekem ehhez nincs türelmem... :)


A frufru csak azért nem tetszik, mert most ugyanilyen van, ha oldalt vágok belőle, szerintem stílusosabb ha a frufrum valahova kicsit elhúzom, de kövezzetek, ha rosszul gondolom. :P

2012. jún. 12. 21:51
 15/25 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy kész művészet olyan képet találni, amelyik neked megfelelne! :)) Mert az elálló füleket csak a hosszú, esetleg félhosszú haj tudja eltakarni. Találtam pár képet, ezeket belinkelem. De ezek alatt is melege lehet a viselőjének.


[link]


[link]


[link]


Amúgy nekem is elálló füleim voltak, de hiába növesztettem meg a hajamat, attól még rosszabb lett, mert a füleim kinyomták a hajamat oldalra. Ezért inkább rászántam magamat a fülplasztikára. Most rövid a hajam! :D

2012. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Igen, a haj eltakarná, de ilyen hajam van most is, ezért akarok váltani és nem si igazán eltakarni akarom, hanem valahogy olyan hajat, amivel nem olyan feltűnő, hogy kicsit eláll a fülem...



A műtétről annyit, hogy nincs rá pénzem, de ha lenne se biztos, hogy bevállalnám, hallottam pár félresikerült műtétről... Meg úgy igazából nem is olyan vészes, lehet csak én csinálok belőle ekkora ügyet ^^

2012. jún. 13. 23:21
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a csudába, jók azok a a fülek! :)) Mindenkinek eláll a füle valamilyen mértékben. Ha 1-1,5 cm-re áll ki, az még nem számít túlságosan elállónak. Nekem 2,5 cm volt...
2012. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hagyd akkor ezt a hajat:) látod,mondtam,hogy te parázod tul,de ez ari volt:D 15/L
2012. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Hagyd akkor ezt a hajat:) látod,mondtam,hogy te parázod tul,de ez ari volt:D 15/L"


A kérdést azért írtam ki, mert változtatni szeretnék.Nagyon sok macera van ezzel a hajjal, arról nem is beszélve, hogy a vasalástól kezd tönkremenni a hajam... :S


Időközben beírattam magam a fodrászomhoz, mert hamarosan nászútra megy és akkor itt maradok pumukli hajjal....Hétfőn csinálja meg szóval szóbelire már azzal a hajjal megyek, remélem nem lesz nagyon gáz. ^^

2012. jún. 16. 07:42
 20/25 anonim ***** válasza:
Tuti nemlesz gáz:) ismerős sztori az,h a vasalástól... sok sikert a szóbelidhez:)) énis hétfőn megyek fodrászhozz:DD
2012. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!