Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajstílust javasoltok,...

Milyen hajstílust javasoltok, elálló fülre? (Férfi)

Figyelt kérdés

Mielőtt az első kommentelő megkérdezné, fiú vagyok és igen, amint az a kérdésből is kiderült, elálló füllel áldott meg a sors.Kiskoromban pár centis hajjal mászkáltam, de amikor elkezdtem tükörbe nézegetni magam, észrevettem, hogy elég "manós" vagyok, így elkezdtem növeszteni a hajam, hogy majd azzal eltakarjam.Így is lett, és immár 3-4 éve félhosszú hajjal (közhasználatban:emós v. imós)mászkálok, de már nagyon unom, hogy állandóan vasalgatnom kell, nyáron felfő az agyvizem és egyébként is rám fér már a váltás :)

Úgy döntöttem valami új hajstílust kellene kipróbálnom, de az elálló füleim miatt korlátozottak a lehetőségeim.Tulajdonképpen nem is nagyon elállóak, de mivel nagyok is így szembetűnőbb az elállás...


Száz szónak is egy a vége, RÖVID vagy RÖVIDEBB FÉRFI hajkoronák érdekelnének, amik egy kicsit elálló fülű 18 éves scrácnak is jól állnak.


Várom a válaszokat, remélem tudtok segíteni :)


18/F



2012. jún. 12. 18:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Megvolt a hajvágás, fodrásznak tetszik, családomnak tetszik, haveroknak is és természetesen nekem is, bár még kicsit szokatlan :)


Mindenkinek köszönöm a válaszokat, hogy időt szánt rám, további szép napot mindenkinek! ;)

2012. jún. 19. 22:54
 22/25 anonim ***** válasza:
Ez igazán jó hír!:) Na és a füleid?
2012. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Kicsit borzosan hagyom a hajam nem fésülöm le és akkor nem olyan gáz, vagyis nekem nem, úgy hallottam ez a fontos. :)

Apropó nem tudtok valami hajgöndörítő csodaszert? Van itthon egy, amit anya használ, azt írja: kiemeli haja göndör tincseit, ami ugye nálam nehéz, mivel nincs göndör tincsem. Lehet ezen változtatni fodrászi beavatkozás nélkül? :D

2012. jún. 28. 21:07
 24/25 anonim ***** válasza:
van göndörítő hab, de csodát ne várj tőle.
2012. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Fél év után mi újság frizura-ügyben? Megtaláltad a neked megfelelő stílust? Esetleg megbarátkoztál a füleiddel és vállalod úgy, ahogy vannak? :)
2012. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!