Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zayn Malik hogyan lehet ilyen...

Zayn Malik hogyan lehet ilyen helyes? Fiú vagyok nagyon is a lányokat szeretem, de egyszerűen nem tudom megállni, hogy egy nap ne keressek rá 20szor a google-ban és a képeit csodáljam. A haja sokat dob rajta? Mert olyan hajat akarok, mint ő.

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 22:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
Te jó isten hogy fér össze egy díszb*zi és egy örök rock isten egy hasonlatban oh my jesus.. 17 fiu vagyok imádom a KISS-t
2018. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hát lehet mondani bármit, de szerintem vitathatatlanul jó fejformája van.

És igen a haja sokat dob rajta szerintem. Ja és a hangja is fasza.

Nem vagyok b*zi, de nekem is bejön a srác. Egyszerűen jóképű na.

Legalábbis régebben mindenképp az volt. A Kiss You videóban pl.

2020. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
xDDD nekem az egész fickó nem tetszik, sem a haja, sem a fejformája, de tényleg semmi, és nem, nem a sörhasas szakállas fickókra bukom, sem a rock pasasokra xDD sőt, a haja nekem kifejezetten taszító, az összkép pedig ..fúj xDDD ha ez nálad helyesebb, akkor te is csak nagy egóval rendelkezel és ronda vagy, vagy csak neked tetszik és helyes vagy, de azt hiszed ő helyesebb :))
2022. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az utóbbira szavaznék, köszönöm xD
2022. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!