Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestékkel, színezővel be...

Hajfestékkel, színezővel be lehet festeni a szemöldököm?

Figyelt kérdés

itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=s2PFzoLGUxI&feature=plcp


amiben a csaj a haját festi rózsaszínre, a végén pedig a szemöldökét is. de arról nem beszél semmit, h meddig hagyja rajtad stb.eddig úgy tudtam ilyet nem lehet, viszont én is kipróbálnám,mert hasonló rózsaszín a hajam, és a barna szemöldök elég fura:\ szerintetek?



2012. jún. 15. 10:42
 1/2 anonim válasza:
Nekem is van egy ismerősöm akinek rózsaszín a szemöldöke, szerint hajfestékkel simán lefestheted csak rövidebb ideig hagyd rajta :)
2012. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lenne belőle semmi ha befestenéd hajfestékkel a szemöldököd, de benne van a hajfesték leírásában, hogy szemöldökre ne alkalmazzuk. Talán én vagyok túl beszari, de én nem merném, ki tudja mit váltana ki, ha pl véletlen bele menne a szembe, stb... Szerintem menj el kozmetikushoz, fillérekért befesti neked. :) Na mondjuk azt nem vágom, hogy vannak-e olyan kozmetikusok, ahol ilyen színeket is alkalmaznak...
2012. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!