Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bajusz szedéstől szó szerint...

A bajusz szedéstől szó szerint kifakult a bőröm a felső ajkam felett. Mással is történt már ilyen vagy csak én vagyok ekkora szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Ha tudtam, hogy ez lesz, én soha nem szedem ki. :(
2012. jún. 18. 18:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Érdekes, a szemöldökömön is néha igazítok, de ott minden oké.


Majd elmegyek kozmetikushoz valami hámlasztásra, hátha rendbe tudják tenni. Vagy ezentúl alapozó és púder nélkül ki se teszem a lábam az utcára.


Ti tudtok esetleg valami megoldást, hogyan lehetne ezt helyre hozni?


És elég fiatal vagyok, csak 18. Tényleg nem értem, hogy mi a baj. Még túlzásba se estem. Havonta kb 2x kiszedtem otthon magamnak a bajuszkámat, és ennyi.

2012. jún. 18. 19:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Lézerrel szedesd ki onnan végleg.
2012. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kérlek ne a képet elemezzétek, az nem az én bőröm, nem találtam jobb képet, azért linkeltem azt, hogy valahogy szemléltetni tudjam, hogy mi a bajom.
2012. jún. 18. 19:16
 14/17 A kérdező kommentje:

Most már hidegen hagy a bajuszkám, felőlem ott viríthat, csak a bőröm legyen olyan mint régen. :(


Köszönöm mindenkinek, aki írt, és segíteni próbált!

2012. jún. 18. 19:19
 15/17 anonim válasza:
pigmenthiány? nekem is van a szememnél egy körben fehér...
2012. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
És azt hogyan lehet "kikezelni"?
2012. jún. 18. 20:35
 17/17 anonim válasza:
szia. Ugyanez van nekem is még nem tudom mit lehet vele kezdeni de utána járok én is! Ha tudsz valami jó tippet mindenképp írd majd meg légyszives.
2012. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!