Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajeggyel lehet menni...

Anyajeggyel lehet menni szoláriumba? Közvetlen szoli után pedig medencére mennyire ajánlatos menni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyajegyekkel is lehet szoliba menni, anya is jár, pedig van neki kidudorodós is. Fürdeni pedig minél később, hogy megmaradjon a szín.
2012. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lehetne, senki nem járna :)
2012. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csokicsöves EU-szabványos szoliba minden félelem nélkül mehetsz :) Rajtam is sok anyajegy van, ezért én is azt választottam, nagyon szép színem van és biztonságos :) Én használok szolizás előtti és utáni krémet is,hogy még jobban védjem és tápláljam a bőrömet :) Ettől még szebb színem van és hosszabb ideig is megmarad az elért barnaságom. Hát a medencézést aznap már nem annyira ajánlom. Először is pár órát várni kell szolizás után, míg víz érheti a bőrödet, másodszor pedig a napozás pluszban megterhelheti a bőrödet. Én azt mondom, hogy szolizáskor és napozáskor is védd a bőrödet valamilyen krémmel és mindig ügyelj arra, hogy le ne égj, akkor nem kell félned, hogy anyajegyes a bőröd :)
2012. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De fördéstől hogy megy el a színem?
2012. jún. 20. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is sok anyajegyem van, de minden szolizás előtt bekenem 30 vagy 60 spf stifttel azokat, amik kicsit kiállnak vagy nagyobbak, fő a biztonság !!! Sőt mindenképp az eu-s csővel felszerelt gépeket ajánlom figyelmedbe! Nem ajánlom, hogy ugyanaznap szolizz és napozz is! Egyáltalán nem tesz jót a bőrnek, feleslegesen stresszeled hiszen nem fogja tudni feldolgozni! Ha mész napozni, akkor is minimum 30 spf-es naptejjel ajánlom, de inkább legyen több!

Szép nyarat!

2012. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
minimum 2-3 órát várj a fürdéssel/medencézéssel szoli után.
2012. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor engem is érdekel ez a csokis izé. :D Amúgy bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam, de éppen érdekelt most ez a téma, úgyhogy gondoltam írok.


Amúgy ott szoli előtt adnak valami krémet, vagy nem? Én úgy tudom, az nélkül be se lehet feküdni.

És azt hallottam, hogy 1-2 napig nem szabad napra menni, de ez nem biztos, lehet hogy rosszul tudom... :S

2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lara86 válasza:

Én úgy tudom, hogy a szoli később fejti ki hatását ezért nem szabad, hogy 1-2 órán belül letusolj, vagy strandolj, meg ilyesmi. Sőt! Még gyantázni sem szabad közvetlenül utána, mert csúnyán pigmentálódhat a bőr... :(

Az Eu-s szoli meg a stift tényleg jó! Én a tetoválásomra szoktam kenni, hogy ne fakuljon ki, de óvatosan kell, mert ha mellé is kensz, akkor ott fehér maradsz :) De legalább tudod, hogy tényleg hasznos!!!! :D

Nem kell olyan sokat várni a napozással. Elég 1 nap is. :)

2012. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!