Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét/középszőkéből szeretnék...

Sötét/középszőkéből szeretnék valami szép, világosabb szőkét. Nagyon tönkretenné a hajam?

Figyelt kérdés
Sötét/középszőke-szerű hajam van (még nem volt festve) valami szép, természetes hatású szőkére gondoltam. Nagyon féltem a hajam, nem akarom, hogy eltöredezzen és le kelljen vágni belőle (derékig érő), meg azt sem, hogy valami totál hülye sárga színe legyen. Tanácsokat szeretnék, milyen módon járjak el? Le kéne szivatni így is(mármint, hogy világos), vagy hogy működik? És kb. mennyibe kerülne? (bocs a hülye megfogalmazásokért, analfabéta vagyok a témában) 20/L
2012. jún. 23. 23:19
 1/1 A kérdező kommentje:
[link] Itt egy kép róla, milyen most
2012. jún. 23. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!