Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 31 hetes terhesen lehet hajat...

31 hetes terhesen lehet hajat festetni?

Figyelt kérdés
A terhesség előtt festettem feketére,már mióta tudom hogy terhes vagyok még nem volt festve,de már igencsak ráférne.sötétbarna az eredeti hajszínem.Ha lehet melyik festékben van a legkevesebb károsító anyag,ill. ha nem lehet,mi baja lehet tőle a babának?hajfestés miatt nem akarom veszélyeztetni.
2009. júl. 7. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet,most biztos lesz aki majd írja hogy nehogy fesd de nyugodtan festheted nekem is fekete festett hajam van és a tehesség alatt mindig festettem 5 hetenként ahogy alapból is és nem lett semmi baja a gyerekemnek
2009. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem is lehet, nővérem is festette és semmi baja nem lett!

sőőt! több fodrász ismerősöm is azt mondta és ők is festették a hajukat terhesen :)

2009. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyám is végig festette a haját.:) Most 17 vagyok.
2009. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anyum is festette meg szőkítette amikor terhes volt húgommal. Semmi baja nem lett.
2009. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb orvos szerint a hajfestés az első harmadot követően már nem veszélyes.
2009. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!