Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg anyumnak,...

Hogy mondjam meg anyumnak, hogy szőrteleníteni szeretnék? A lábamon és a hónaljamat. Meg talán a bikinivonalat.14/l

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés, de válaszoljatok normálisan légyszi! Ja, és gyantára gondolok a kozmetikusnál.

2012. jún. 28. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
a borotva nem elég?lehet azt hamarabb meg is engedné
2012. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy attól több, és dúsabb lesz a szőr :S
2012. jún. 28. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
én azt olvastam hogy ez csak kamu amugy nekem ugyan olyan a szor mindhárom helyen,és a gyanta pedig eléggé fáj így rogton,senkinek nem volt még baja attol hogy borotvál én már évek csinálom nemrég a lábam elkezdtem epilálni,de néha ha sietek még most is leborotválom.
2012. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mond meg neki! Nem nagy ördöngösség. "Anyu szeretnék szőrteleníteni mert nagyon zavar." Aztán a többi utána már egyszerűbb lesz. Egyébként a gyanta jó ötlet, én is azt ajánlom (vagy epilátor). A borotva tényleg erősíti a szőrt a másik kettő ezzel ellentétben pedig pont ritkítja. De a borotválástól sem lesz több szőr mert a szőrtüszőkből nem lesz több. :)
2012. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja meg persze a borotvált szőr sokkal hamarabb nő vissza (1-3 nap).
2012. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sweetsugar ***** válasza:
Csak egyszerűen mond meg neki,hogy zavar téged és leszeretnéd szedni:)A gyanta jó ötlet sokkal jobban jársz vele,mint a borotvával:)
2012. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én is 14 éves vagyok, de már kb 12 éves korom óta gyantázzuk a lábamat.

a hónaljamat,szemöldökömet,bajszomat is kozmetikus csinálja gyantával.


mondd meg neki,hogy mások csúfolnak miatta,és téged zavar:)

2012. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!