Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajból sötétbarna/fekete?

Krius kérdése:

Szőke hajból sötétbarna/fekete?

Figyelt kérdés
Világos szőke hajam van az eredeti hajszínem picit sötétebb világos barnás-szőke átmenettel. Január óta kezdtem el festeni a hajam nagyon világosra de egyre jobban azt veszem észre hogy plázacicának néznek és kezd nagyon zavarni , de viszont tetszik a szőke. Pár napja azon gondolkodtam,hogy befestetem sötétbarnára esetleg feketére de félek hogy szörnyen fog állni. Kék szemem van és világos bőröm. Szerintetek hogy állna?? Sokan azt mondják hogy ne festessem át sötétre de sokan azt is mondják h jól állna mert a szemem "virítana" és szép karakteres arcom van. Félek hogy ha még is ráveszem magam a sötét hajra megbánom és nehéz lesz visszacsinálni. Egyébként a hajam a hátam közepéig ér. Segítsetek! Normális válaszokat pls.
2012. júl. 8. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Más miatt ne festesd a hajad, ha Te így érzed jól magad, maradj így. Amúgy fehér bőr, kék szem, akkor nem állna túl jól a sötét haj valószínűleg, de képet kéne nézni ehhez. Sötétből nehezen csinálsz világosat, fordítva viszont könnyebb, szerintem ne csináld.
2012. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem festesd sötétbarnára, és pláne ne feketére!!!! Én is így jártam, és nagyon megbántam nagyon világos a bőröm és nagyon erős arcvonásokat csinált a sötét hajam, úgyhogy mire szép világos barna, lett nagyon megszenvedtem vele, mert a vörösesbarna minden árnyalatában játszott a hajam. Nagyon megbántam, de már hála istennek jó a színe! Neked valami szép sötétszőkét ajánlok! [link] Nekem ilyennel lett befestve és nagyon szép a színe, neked is ilyet ajánlok! :)
2012. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: mennyi idő alatt szabadultál meg a feketétől és hogyan?
2012. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem volt egészen fekete de nem sok eltérés volt! elmentem a fodrászhoz, szőkítőporral kiszívatta a színét szép narancssárgára :O majd megmosta megszárította, kevert be festéket befestette, lett egy jó csúnya vöröses barna színe. 2 hét múlva befestett még egy adag festékkel akkor már egy fokkal jobb lett, majd 3 hét múlva megint befestette azzal amit linkeltem na akkor lett a hajam színe tökéletes!! amilyet szerettem volna! :) Szóval nagyon megszenvedtem érte!
2012. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NE TEDD, KÉRLEK, KÉRLEK!!!!!!!!

Elegem van már az ilyen tucat undorító fekete hajú lányokból.

Itt vagy te EREDETI szőke hajjal, kék szemekkel, hófehér bőrrel, erre elakarod rontani.

És igen, a feketéből mire eredetire visszacsinálod, az kb félév lesz, megnyugtatlak.

2012. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se tedd, ha neked ez tetszik, ez áll jól, ne más miatt akard megváltoztatni. Mostanában úgyis a barna meg a fekete lett az 'új szőke', ha érted mire gondolok.
2012. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne csinálj hülyeséget, könyörgöm. nem a hajszin tesz valakit plázacicává. és annyira sok van a festett fekete hajú csajokból, hogy na. undorító. a barna meg annyira átlagos.(személyes vélemény, nem kell támadni.)
2012. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na hát úgy érzem meggyőztetek. :) egyszer talán ha már nagyon unom a szőkét rászánom magam egy sötétebb színre de addig is akkor marad a szőke :D Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek *.*
2012. júl. 9. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!