Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tehetném változatosabbá...

Hogyan tehetném változatosabbá a hajamat?

Figyelt kérdés

Olyan se nem hosszú, se nem rövid, váll és cici között érő szőke, középdús hajam van, talán fokozatosra vágva. Nyíl egyenes, a göndörítés, hullámosítás is max 2 óra... Nem nagyon nő most, mert törik, de növeszteném, viszont nem rég vágattam így is, és nem akarok megint lecsippenteni a végéből.


A kérdés, hogy mondjuk felfogva hogy lehetne változatosabb, mint egy egyszerű copf? Mert jobban szeretem felkötve, viszont csak néhányféleképpen tudom felfogni, ami már elég unalmas. Linkelnétek képeket, vagy adnátok tippeket, hogy ilyen hosszú, egyenes hajjal mit lehet kezdeni? Copfok, hétköznapi kontyok,bármik:)


2012. júl. 10. 23:03
 1/4 anonim válasza:
100%

Itt van jó néhány haj, kedvedre válogathatsz! :)


http://www.youtube.com/results?search_query=hair+tutorial+fo..

2012. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is akkora a hajam, csak barna és se nem göndör se nem egyenes -.- utálom...:D

én mostanában a meleg miatt kontyban hordom, ami nem is igazán konty.. így csinálom: felkötöm lófarokba magasra, hogy jól álljon, azt befonom, és felcsavarom a hajgumira, majd pár hullámcsattal rögzítem. nekem ez a strandolást kibírja úgy, hogy meg sem mozdul :D

aztán amit szeretek hogy behullámosítom a hajamat hajvasalóval(egyszer kifele fordítom, húzom kicsit a hajvasit a tincsen, utána befele és így tovább a végéig) és csinálok bubit a fejem tetejére(ezt gondolom tudod mi)

kivasalva is hordom

aztán lehet olyat csinálni hogy egyik oldalra veszed az egész hajadat, lazán befonod, és annyi, bár ez akkor jó ha van frufrud(bármilyen) és nincs egybenőve a hajad.

itthon szoktam hordani hogy csak simán felcsatolom egy nagy csattal, esetleg még bubit is csinálok, hogy ne lógjon az arcomba.

hirtelen most ennyi jutott eszembe :D

2012. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja még valami :D felkötöd lófarokba, hajpánt/hajráf és kész :D
2012. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó második, ne aggódj, nekem se úgy egyenes, mintha kivasaltam volna, hanem ha mondjuk felkötöm, és csinálok valami kontyot, akkor ha kilóg valami tincsecske, az áll mint a szög, véletlen se lenne benne valami hullám...:D
2012. júl. 10. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!