Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gesztenyebarna, hosszú a...

Safibaba kérdése:

Gesztenyebarna, hosszú a hajam, nem volt még teljesen soha festve, csak tincsek, most szeretném szőkére festetni, de nem a csúnya sárgásra, hanem lágyabb szőkésebbre. Mit ajánlottok? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Megtudnám magamnak csinálni, mert fodrász elég borsos áron csinálná meg. Vajon ha fokozatosan egyre világosabb hajfestékeket rákennék, az elég lenne a szőkítéshez és a szín eléréséhez is? Szőkítőport nem szeretnék használni. Csak a hajfestékkel világosítani. Mit ajánlotok?

Ilyen színű hajat szeretnék az enyémből!

[link]


Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan tudom elérni??


Most ilyesmi a hajszínem, talán kicsit világosabb 1 árnyalattal:

[link]



2012. júl. 12. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

festékkel nem lehet világosítani, csakis hidrogénnel vagy szőkítőporral tanuljátok már meg. ezer kérdés van itt, hogy csak festékkel hogyan lehet szőkíteni. szerintetek a sötétet befogja egy világos festék?

azt ajánlom spórold össze a pénzt, mert nagyon csúnyán befürödhetsz vele, ha magadnak kenegeted

2012. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fokozatosan gondoltam, amint oda is írtam. Nem úgy, hogy egyből rákenem a platinaszőkét, és akkor egyből várom, hogy olyan színű legyen a barnából.. hanem, hogy mondjuk világos barna, aztán még egy árnyalattal világosabb, aztán még, míg elnem érném ezt a színt. egyébként világosítani lehet hajat hajfestékkel is! már próbáltam, bevált. akkor nem lehet világosítani a hajat, ha festett alapjáraton.
2012. júl. 12. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon világos az eredetihez képest. egyedül nem fog menni.
2012. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát mindenképpen fodrász?? Semmilyen mód nincs rá megoldani másképp?:D
2012. júl. 12. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
de ha bemész fodrászkellékeshez és kérsz segítséget hogy mekkora oxi kell a hajadra,jah és hamvasat vegyél utána festéket hogy ne sárgulj,plusz hamvasító sampon.
2012. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Syoss világosító

[link]

10-0-t használtam én most.

most a sötétszőkés hajamat világosítottam vele, kicsit vöröses szőke lettem, kövinél már jó lesz :))

2012. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tegnap befestettem. Leszívattam oxival és porral, aztán ráment két doboz festék. :) köszi a hozzászólásokat :) 10 ezer ft helyett megcsináltam magamnak 2 ezerből :) (Garnier 101 x 2 doboz + oxi + szőkítőpor)
2012. júl. 13. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:
tudsz mutatni képet a végeredményről?
2012. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elküldtem privátba :)
2012. júl. 14. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
kérlek nekem is :) rengeteget segítenél! köszönöm :)
2012. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!