Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném megversenyeztetni a...

Szeretném megversenyeztetni a hajvasalókat ár-érték arány szerint. Mit ajánlotok? (az olcsóbb árkategóriások jobban érdekelnek:D)

Figyelt kérdés

Sajnos a Remington hajvasalóm sok évnyi szolgálat után megadta magát:( Nincs túl sok pénzem most hajvasalóra költeni, de ha muszáj, hát muszáj.

Köszönöm a segítséget:))



2012. júl. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

inkább spórolj egy jobbra, az olcsóbbak nem érnek semmit

elég a hajad, ráadásul nem is vasalnak olyan jól


remington vagy rowenta mindenképp

2012. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen a remington jó az tuti!

Én most philipset használok és rájöttem valamire,ha olyat veszel aminek van neve, legyen bármilyen márka, csak olyat vegyél ami hőfok állítós és ha kellő időt töltesz a vasalással, elérheted ugyanazt az eredményt!

2012. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma körülnéztem kicsit Tesco-ban, Phillips, Babyliss hajvasalókról mi a véleményetek? Ha egy hajvasalónak a hőbeállítása max. 210 fok, az úgy már azért jó?
2012. júl. 15. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem bőven jó, nem is szabad magasabb hőfokon vasalni

azt nézd, hogy kerámialapos legyen, az annyira nem roncsolja a hajat és jól is vasal:)

2012. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Bár amiket kinéztem, sajnos semelyiken sem lehet beállítani a hőfokot...

2012. júl. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!