Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előfordulhat? Van rá esély?

Előfordulhat? Van rá esély?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy ha a ricinus olajat felhígítom olajjal és rakok bele tojást, akkor növeszti és szőkíti is egyben a hajat. Ez igaz vagy csak kamu?? Válaszokat előre is köszönm.

2012. júl. 15. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nm használtam olyan sokszor, úgyhogy nem tudom, gyorsabban nő-e a haj, mindenesetre sokkal puhább lesz tőle a haj.. A szőkítő hatás nálam működött, de ez nem garancia semmire (a sötétszőke hajfestéket a hajam egy az egyben ledobta már egy pakolás után, úgyhogy világosabb szőke lettem)
2012. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, szőkíti... anyukámnak is szőkébb lett a haja :) Hogy közben nő is? Nem tudom
2012. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam nől tőle a haj:)
2012. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak a ricinus hajnövesztő hatásáról hallottam, meg hogy vörösesre színezi a hajat. De hogy szőkítené... vagy a tojás szőkíti? Nekem sötét a hajam, remélem, nem fog kifakulni a pakolástól. :/ Valamelyik hozzávalót ki kell akkor hagynom?
2012. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!