Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folytonos kicserepesedett...

Folytonos kicserepesedett ajakra megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Állandóan ki van repedve, cserepesedve a szám, radírozom, próbáltam mézet, oliva olajat, ajakápolókból is sok fajtát kipróbáltam, drágábbakat is mint például Neutrogena, Carmex, Labellobol, Bebe-ből is jó néhányat, de igazság szerint egyik sem vált be igazán, és már rettenetesen zavar, hogy se rúzst se szájfényt nem használhatok, még színezett ajakápolót sem, mert csúnyán kiadja a repedéseket és még össze is csomósodik. Tudnátok nekem valami igazán jót ajánlani?

2012. júl. 17. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt! :) [link]


Egy csomó féle ízű-illatú ajakápolója van, minde természetes anyagból. Én a csokis-narancsosat használom tőle, nagyságrendekkel jobb, mint a szintetikus szarok (pl. Labello). Ez mindennapi ápolásra jó, ha olyan repedésed van, ami fáj is, mert nyílt seb, akkor meg Blistexet, egy éjszaka alatt összeforrasztja. Viszont az tényleg csak vészhelyzetre jó, napi használatra nem, mert nagyon erősen hámosít. De a Sophie Bello használható akárhányszor!

2012. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sokáig ez volt a problémám,de a kozmetikusom ajánlott egy nagyon jó terméket. A The Body Shop-ban lehet megvásárolni,Pesten van 2üzletük. Netről is lehet rendelni,én is így szoktam. Mindenképp ajakvajat válassz majd az általam belinkelt honlapról,mert azok valóak a problémádra. Nekem már volt többször is kókuszos ajakvajam innen,most csokis van. Nagyon kellemes illatuk van. Árban drágább,mint a többi ajakápoló,de nagyon megéri. Ráadásul majdnem egy évig elég.


[link]

2012. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)! Még egy olyan kérdésem van, hogy ezek közül melyiket tudnátok ajánlani ami esetleg egy kicsit világosítana a számon (rózsaszínes árnyalat), mert sajnos elég vörös a szám és ez meglehetősen zavar, szóval olyat szeretnék ami kicsit világosít is egyben.
2012. júl. 17. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 2. vagyok. A csokis ajakvajat javaslom. Csoki színe van a tégelyben. Nekem is nagyon piros a szám és ha felkenem elrózsaszínesedik,de ilyen természetesen színe lesz :)
2012. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A SophieBellos cuccok közül a gyümiseknek van egy pici színe szerintem, de ha írsz e-mailt, biztos szívesen válaszolnak ilyesmire is! :) Nagyon aranyos volt a nő, akitől átvettem, biztos segít, ha kérdésed van. :)


A csokis, ami nekem van, barnás fényt ad, ez alapján a rózsás cuccok rózsaszínesek lehetnek.

2012. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Patikában van ilyen speciális ajakápoló,nekem olyan van,teljesen íztelen :)
2012. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!