Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szem fekete hajjal? Most...

Zöld szem fekete hajjal? Most szőkére van festve, az eredetileg barna hajam. Páromnak tetszik a fekete haj. Passzolna? Esetleg aki zöld szemű és fekete haj csaj, küldene magáról képet? Nagyon megköszönném.24 L

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok ismerősöm ezzel az összeállítással rendelkezik, szerintem nagyon szép. Róluk nem tudok küldeni képeket, viszont sztárokkal szemléltethető a dolog. :-)

pl. Demi Moor: [link]

Rihanna: [link]

[link]

2009. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nekem az eredeti barna hajam feketére van festve (5 éve) és a szemem színe zöld. Én személy szerint szeretem a fekete hajam. De ha te nem vagy biztos abban, hogy akarod, akkor ne vágj bele, mert a fekete hajszínt nagyon nehéz eltüntetni és ha leszívatod az nagyon igénybe veszi a hajat.
2009. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a fekete hajat,sztem sokkal jobb akkor a sötét barna.A zöld szem meg vörös haj is nagyon jó:) Csak a barátotd kedvéért meg ne festesd be...
2009. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is zöld szemű festett szőke vagyok, eredeti szőkés barna hajam van. Én is így vagyok most vele mint ahogy te most, barátom azt akarja hogy fessem be feketére. Eddig annyit tettem meg hogy alul festettem be feketére, már a fele olyan, a szőke már csak takarásnak van, én is gondoltam hogy befestem, megis vettem a festéket. Attól félek hogy nem fog tetszeni, de szokatlan lesz az biztos mert már 3 éve hogy szőke vagyok, csak az árnyalatokat változgattam.
2009. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép tud lenni, olyan cicáás. *-*
2011. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!