Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a sarokreszelőt?

Figyelt kérdés

Vettem ma sarokreszelőt,de nem tudom hogy,hogy kell használni!


Nedves,Vizes legyen a sarkam?

Vagy simán szárazon?

Utána valamivel be kell kenni?


Előre is köszönöm!


2009. júl. 15. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne, ne áztasd be...Később egy kis krémmel maszírozd meg! És fontos, ha nagyon sok széraz rész van a srakadon, ne reszeld le egyszerre az egészet, csak apránként!
2009. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak vizesen jön be, ha szárazon csinálom, akkor fáj és nagyon durván vörös lesz utána. Próbáld ki, mindenkinek máshogy jön be jobban. Utána jó, ha teszel rá egy kis krémet, akár kimondottan lábkrémet, de ha nincs testápoló vagy zsírosabb kézkrém is jó. Én úgy szoktam, hogy este fürdés közben reszelem le , aztán bekrémezem és zoknit húzok, hogy jobban beszívja a krémet.
2009. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én úgy csinálom, hogy fürdés közben jól kiáztatom a lábam (tudod amikor már hót ráncosak az ujjaid is), reszelem (nem kő, nem fém, hanem valami más anyagú reszelővel, még nem tudtam rájönni miből van) aztán bekenem lábápoló krémmel. olyan puha így a talpam-sarkam, hogy csak na:) arra vigyázz viszont, hogy ne reszeld túl, bárhogyan is csinálod, szárazon vagy vizesen, mert nagyon kellemetlen tud lenni pár napig.
2009. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nekem Ped Eggem-em van és nagyon szeretem, gyönyörű a talpam és a sarkam tőle.

[link]

Ajándékba kaptam, először azt hittem, hogy ez is gagyi, mint az ilyen rendelhetős cucok nagyrésze, de ez bejött!

2009. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!
2009. júl. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!