Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés! Van...

Végleges szőrtelenítés! Van egy kis bajuszom vagyis ez olyan hogy vékony szőr és csak közelről látszik. De engem zavar. Mit gondoltok lézeres végleges szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy olvastam hogy előtte borotvával leborotválják, hogy sötétebb legyen a szőr színe én attól félek mivel elég gyenge a szőr ott hogy ez nem lesz sötét és nem fogja tudni eltüntetni a gép.. és akkor jobban megszivom mert ha leborotválta akkor utána mindig kell majd foglalkoznom vele..Mit tegyek?
2009. júl. 17. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, szőkíttesd ki. A legtöbb lánynak VAN egy kis bajusza, ez van, el kell fogadni. Foglalkozz a fontos dolgokkal.
2009. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel!

Én otthon csinálom, mégpedig hidrogén peroxiddal és szőkítő porral, ezek bármelyik fodrász kellék boltban, de nagyobb dmekben, vagyilyesmikben is megtalálható,nevetségesen alacsony áron.

Havonta 2 havonta kell csinálni, én nem vagyok az a hiper igényes fajta, de szeretek maszkos krémet kenni az arcomra időnként,h kitisztuljon felfissüljön, mikor nyugis a napom. Ilyenkor szoktam néha föltenni a keveréket... (5 percnél tovább nem nagyon lehet, mert csíp, de minél tovább bíírod annál tovább maradnak fehérek, láthatatlanok a szőrök;)

Ezzel csak azt akartam mondani, h ennyi időd biztosan van magada és még a kozmetikushoz sem kell elcaplatni.


Szedni, semmiképp ne szedd! Ha már van pénzed a lézresre... Én a helyedben biztos a hónalj szőrömet tüntetném el. :D Persze ez csak tanács.

2009. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem ne szőkítesd ki. Akkor inkább a végleges szőrtelenítést választanám a helyedben. Ha kiszőkíted nehogy úgy járj, hogy elmész egy szórakozóhelyre és a kiszőkített bajuszod a neonfényben világítani kezd. :)
2009. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jóoké, de nekem azzal van bajom hogy félek h a lézeres nem tüntetn éel szőrszálakat
2009. júl. 17. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Lézerrel csak a fehér bőrön levő sötét szőrszálakat lehet. Így ha világosbarna, szőkés vagy vörös a szőröd, nem tudja eltávolítani, a bőrödet is megégetné. De ugyanez a helyzet, ha sötét a szőrszálad és sötét a bőröd is.

Nekem is van bajszom, és KI LEHET BÍRNI. 2 centiről senki nem fog megszemlélni, legfeljebb a pasid, ő meg úgy szeret, ahogy vagy.

2009. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha tényleg annyira zavar akkor szedesd ki vagy gyantáztasd le. Sok nő csinálja ezeket, köztük én is. Szóval nyugi, nem te vagy az egyetlen ezzel a problémával. Amúgy nem nagy ügy az egész. :)
2009. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12:09

Ugye csak viccből írtad a neonfényes dolgot? XP Vagy saját tapasztalat? Nem nagyon hiszem...

Én elég sokat járok bulizni, neonos helyeken is előfordulok, de még egyszer sem világítottak a kiszőkített bajuszszőreim... (Szokott nálam lenni kistükör, nagyon jókat lehet röhögni magunkon a neon fényben. :D)

2009. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lézer előtt valóban borotválni kell, viszont ipl előtt gyantázzák, attól pedig nem fog erősödni, viszont én megkérdeznék egy szakembert, hogy érdemes-e, ha szőke. Ő meg tudja mondani, hogy kifognak potyogni, vagy sem...
2010. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom még aktuális-e a kérdésed.

A lényeg, hogy én is hasonló cipőben jártam, és kb 3 évvel ezelőtt kezdtem el kezelésre járni. Nekem is gyenge szálaim voltak, nem is kellett leborotválni a kezelés előtt, csak meglézerezték.

Nem mondom, hogy 100%osan megszüntette, de azelőtt nagyon zavart, most meg egyáltalán nem.

2010. nov. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!