Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajam van, de...

Festett szőke hajam van, de nagyon száraz és töredezett volt mindig a hajam, nem szeretném levágatni, esetleg valami bevált házipraktika?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
jó rá a ricinus paskolás meg a kókuszzsír paskolás is nagyon.
2012. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 31. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
a töredezett részeket mindenképp le kell vágatni, mert semmi nem ragasztja össze, és csak tovább fog törni
2012. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is.


Választhatsz: vagy beleölsz sok pénzt, és próbálod rendbe tenni - ez esetben ajánlhatok termékeket.


Vagy levágatod, ameddig nagyon dzsuva. És hidd el, a hosszú, törött haj sokkal rondább és igénytelenebb, mint a rövid, de egészséges.


Házi praktika nincs. Akkor mindenkinek gyönyörű, dús, hosszú haja lenne.

2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazábol egy ilyen 3centi a végéből durva. nagyobb baj az hogy elég száraz a hajam teteje
2012. aug. 1. 17:01
 6/8 Doruss ***** válasza:

Ha már töredezett, azzal nem tudsz mit kezdeni, csak levágni. Viszont valamennyire meg lehet előzni, vagy legalábbis lassítani a töredezést. Vannak házi pakolások, legjobb a tojásos-ricinusos-élesztős pakolás. Sajnos az arányokat nem tudom pontosan.

Festett hajra nem tudom, hogy jó-e, hogy nem árt-e a színnek, erről meg kéne kérdezni egy fodrászt.

2012. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a ricinustól kapott a festett barna hajam egy vöröses árnyalatot a tövén, nem tudom a szőkével mit csinál. Ha töredezett a hajad akkor a végére ne kend rá mert csak még jobban törni fogja
2012. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem jó lesz a vége is a ricinustól és nem lett semmi szín változás. szökés barna melíros a hajam
2012. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!