Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/Nők, nektek mennyire...

Lányok/Nők, nektek mennyire vált be a Garnier Naturals Avokádó & Karité sampon?

Figyelt kérdés

kép:


[link]



2012. aug. 1. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Te kérdezted az aloe verásat is? :)

Annál írtam, hogy nagyon szárított nekem, ez meg pont az ellenkezője. Mivel elég sok olaj van benne, könnyen elnehezítheti a hajat. Nekem viszonylag gyorsan zsírosodó hajam van, és ettől sajnos még gyorsabban lett zsíros. Viszont a hajnak kímélőbb mindenképpen, mint az aloés. Ha normál hajad van szerintem érdemes egy próbát tenni vele, de zsíros hajra nem a legjobb.

2012. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem annyira bevált, hogy körülbelül egy éve csak ezt használom. :)) Elég összetett hajtípusom van, mikor a töve zsíros, az alja száraz; hajmosás után mintha fodrásznál jártam volna, 2-3 naposan viszont már borzasztóan lapos. Nekem sokkal puhább lett tőle hajam, nem nehezen el hamar a hajtövem (ami fontos, mert különben zsíros hatást kelt nálam), a szálak viszont szép simák. És szerintem az illata is nagyon jó. :))

Akkor lehet elrontani az eredményt, ha túl sok sampont használsz kevés vízzel, ugyanis utána már hiába öblíted le sok vízzel... a fejed tetején olyan lesz a haj mintha zsíros lenne és könnyebben kócolódhat. De ez velem még az egy év alatt csak kétszer fordult elő és saját hiba volt. Túl sok sampon, szinte semmi víz...

Úgyhogy én mindenképpen ajánlom. :) Csak ne tessék félni mondom még egyszer a víz használattól :D , különben tényleg nem megfelelő lesz az eredmény. (de szerintem ez azért a legtöbb sampon esetében elmondható)

2012. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon imádom!! Jó az illata is, szép lesz tőle a hajam! Balzsamot is mindig használom és nagyon könnyen kitudom fésülni!!
2012. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!