Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Mennyire durva az ilyen...

Fiúk! Mennyire durva az ilyen egy lányon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez már undorító?:S


Mielőtt bórgyógyász, kozmetikus dolgok jönnének, mindent kipróbáltam de semmi sem használ! Nagyon sokat sírok ez miatt:( 16 éves lány



2012. aug. 4. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Elég durva. De egyébként próbálkozz másik bőrgyógyásznál (ha van pénzetek magánorvosnál) tesómnak is hasonló volt az arca de kapott rá egy erős gyógyszert és nincs rajta 1 pattanás sem.
2012. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szia! Egy képet tudsz küldeni privátban magadról? Mióta ilyen?
2012. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem voltál elég kitartó. menj el másik bőrgyógyászhoz is, ha az egyik gyógyszer nem használ menj vissza és kérj másikat.
2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Van egy barátnőm, hasonló bőrproblémával, neki 20 évesen segített a fogamzásgátló, és 3 éve komoly kapcsolata van. :)
2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

Én lány vagyok, de ha nem haragszol, válaszolok.

Nem szép. Volt ismerősöm hasonló 'szépséghibával', neki a kozmetikus tudott segíteni. Igaz több hónapig tartott a kezelés. Nem hiszem el, hogy nincs olyan bőrgyógyász, vagy kozmetikus, aki tud segíteni neked. Én megkeresnék párat, hátha...

2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
2 éve ilyen, és magándokinál is voltunk - 100ezertől több ment el hiába!
2012. aug. 4. 22:01
 7/25 anonim ***** válasza:
Megértelek, nekem se szép az arcom, még ha nem is ilyen szinten... szerintem is keress tovább megoldást. Egyébként meg nem csak ez számít, ha mást is látnánk belőled, akkor lehet egész más véleménnyel lennénk.
2012. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Annyira nem is durva ez, kár sírni miatta:)
2012. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Ne kozmetikushoz menj ezzel mert nem ér semmit, keress fel egy jó bórgyógyászt. Tesómnál több vizsgálatot is elvégeztek (vérvétel is volt) és úgy kapott gyógyszert, nem pedig hasra ütés szerűen írtak fel neki valamit. első voltam
2012. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
nekem is volt ismerősöm akinek hasonló bőre volt és neki is a fogamzásgátló segített!
2012. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!