Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen durva velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Szeretjük egymást, jól megvagyunk de amikor nekem akad egy problémám, tényleg apróság pl. hogy sokáig nem találtam diákmunkát és emiatt szomorú voltam, vagy ha lekéstem a buszt és egy óra múlva jön a következő, ebben a legnagyobb melegben... és el szoktam neki mondani mi bánt, de nem hisztizve:)

Erre ő mindig rám förmed, hogy hát ez van, csinálni kell, nem kell beszarni, keressek munkát, biztos van csak én nem találok, olyan nincs hogy nincs, és majd jön a következő busz. De mindezt olyan stílusban mintha én bántottam volna őt meg, rendesen lecsesz. Én elhiszem hogy nem kell velem hímes tojásként bánni, de ha van egy alap rossz kedvem valami miatt, ő még rátesz egy lapáttal, hogy szarabbul érezzem magam hogy nekem még ez sem megy. Én nem értem miért, pedig nem tartom magam elveszett embernek.

Ő azt mondja hogy nem fogja titkolni a véleményét csak azért mert nekem rosszul esik.

Kivel van a baj?:)

22L


2012. júl. 2. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyen stílusban panaszkodsz, lehet, hogy qrva idegesítő, csak te nem veszed észre.
2012. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg semmi extra nincs benne, megkérdezi milyen napom volt és elmondom neki, nem hisztizek, nem is panaszkodok, hanem megjegyzésként mondom el neki:) nem hívom fel minden egyes kis bajommal.
2012. júl. 2. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyem meg a kicsi szíved!
2012. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy őszinte. Az egyetlen gond az lehet, hogy milyen stílusban adja elő.
2012. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!