Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szódabikarbónás hajmosás...

Szódabikarbónás hajmosás vélemények? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 11:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Update: a hajam dús és meglepően friss, még mindig :)


Még mindig ajánlom, ezt a szintetikus "sz@roktól" mentes "sampont" :)

2014. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
100%
Próbáltam. Vékony szálú és töredezett volt a hajam, valamennyi sampontípus roncsolta amit csak kipróbáltam. Mióta szódabikarbónával mosom sokkal szebb és egészségesebb.
2015. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Nekem mell alattig érő hosszú hajam van. Van valakinek ilyen hosszú hajjal tapasztalata? Félek a gubancoktól!
2015. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
előzőnek: nekem is ilyen hosszúságú a hajam és már egy hónapja, én konkrétan nem szódabikarbónával mosom, hanem a lötyihez keverem hozzá:1 tojásfehérjét felverek, majd a sárgáját hozzákeverem kb másfél evőkanál szódabikarbónát teszek hozzá és 7 csepp levendula illóolajat,(h elvegye a tojás szagát), a végén 1:8 almaecet és víz + 5 csepp levendula illó. Nekem nagyon bevált :)
2015. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
24-es! Csak tojás és szódabikarbóna? Kemény habbá vered a fehérjét? Milyen fajta illóolajat használsz? Ma megmostam szódabikarbónás vízzel, egyelőre semmi kirívó, tiszta lett, de nem lett szebb vagy dúsabb. Vékonyszálú a hajam, hátul rövid, oldalt kb. nyakig ér.
2015. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Csak tojás és szódabikarbóna? Kemény habbá vered a fehérjét? Milyen fajta illóolajat használsz? Ma megmostam szódabikarbónás vízzel, egyelőre semmi kirívó, tiszta lett, de nem lett szebb vagy dúsabb. Vékonyszálú a hajam, hátul rövid, oldalt kb. nyakig ér.

előzőnek: 24-es vagyok, igen csak tojás és szódabikarbóna, és igen xd kemény habbá verem fel majd hozzáadom a sárgáját, a mannától rendelt levendula illóolajat szoktam néha hozzáteszek egy kis teafát is, szerintem neked simán elég lesz 1 tojás bőven, mostanában miután megszárítom befújom rózsa virágvízzel, így nem zsírosodik olyan hamar akár 1 hetet is kibír

2015. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Némi kíváncsiság is, de főként kétségbeesés vezérelt a szódabikarbónás hajmosás kipróbálására. Hosszú hajam van, erős szálú, töredezik, de ami kétségbe ejtett az a hajhullás. Mosás és szárítás után is nagyon sok hajat találtam a kádban és a földön. Fésűt már nem is mertem használni.Egy hétig csak ezzel az egyveleggel tisztítottam illetve mostam a fejbőrömet és a hajamat 2 alkalommal. 1 E.kanál szódabikarbóna + 3 E.kanál víz összekeverve és bedörzsöltem vele a hajam meg a fejbőrömet is. Addig mostam vele míg úgy éreztem hogy tiszta és akkor alaposan kiöblítettem. Nem használtam se balzsamot, se sampont.. a 2. alkalommal azonban ezt az 1:3 arányt összekevertem egy kis samponnal és úgy mostam hajat. Ekkor sem használtam balzsamot. 3. hajmosás alkalmával már a megszokott samponommal mostam hajat és balzsamoztam is. Az eredmény elképesztő : sokkal kevesebb hajat találtam mosás után és sokkal egészségesebbek érzem a fejbőrömet és a hajam állagát is.Érdemes kipróbálni akinek hasonló adottságú a haja.
2015. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
100%
Én használom, a gyerekeim haját is havonta egyszer így tisztítom, szuper jó, kérdezzétek meg a fodrászt. Csak ajánlani tudom
2015. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Szuper jó, próbáld ki, imádni fogod
2015. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
1%
Kihullhat a hajad de hajrá,anya fodrász ;)
2016. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!