Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus után meddig csúnya...

Kozmetikus után meddig csúnya a bőröm? FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok, anyum ajánlotta hogy elvinne szívesen kozmetikushoz. nekem tetszett is az ötlet, meg nem is.. Mivel ugye 2 hét van már csak a sulikezdésig, tök jó lenne ha akkora szép, tiszta arcbőröm lenne... de nagyon szeretnék a haverokkal is lenni ebbe a pár napba, de hát ha ilyen csúnya, piros lenne az arcom azt nem szeretném...

Szóval szerintetek mikor kéne elmennem? És meddig lenne csúnyább a bőröm?? Segítsetek!! :(

Ja és még az, hogy meddig lenne szép, tiszta az arcbőröm?

Egy kétségbeesett 14/L !


2012. aug. 20. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! Megertem az aggodalmad,en is mindig utazasok ele igazitom a kozmetikust:) kb egy het mire teljesen rendbe jon az arcod,de mar 5 nap elteltevel sem veszes. Szerintem menk el mindenkeppen! Nekem ha a kozmetikus kitisztitja 2 honapig is szep marad a borom:) annyi,h te sose nyomkodd otthon,es ne hasznalj (rossz minosegu) alapozot. Menj el,megeri!
2012. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőr érzékenységétől függ, az enyém 2 hétig piros volt egy átlagos kezelés után, ráadásul szebb sem lett utána sem.
2012. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszönöm szépen!

kedves második kommentelő : szerintem akkor a kozmetikussal volt a baj ..:\

2012. aug. 20. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem mester kozmetikusom van és ugyanaz van nekem is mint a másodiknak....18L
2012. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj.. remélem nekem nem ilyen lesz... félek :D
2012. aug. 20. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ált.egy hét,amire elmúlik.Most nálam is aktuális a dolog..3 napja voltam,de most nagyon gázos a dolog,mert már régebben voltam arckezelésem...Az orrom mellet úgy megkínozták a bőrt,hogy egy hatalmas sebbé alakult.Csak 3 nap után vettem rá magam,hogy kimozduljak otthonról,de csak légy napszemüvegbe..De le kellett vennem,mert házba voltunk...Szörnyű volt...Ráadásul hallottam,hogy a nénikém megkérdi az anyukámtól,hogy mi történt az arcommal... -.-

Nocomment..Nyugi,sulikezdésre simán rendbe jössz..

2012. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó : köszönöm, reméltem hogy sulira elmúlik..

csak egész nyáron alig voltam itthon és a haverok tuti mindennap hívni fognak hogy találkozzak velük.. mindegy, majd meglátjuk .:\ :)

2012. aug. 21. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!